Охладител за процесор Thermaltake Astria 600 ARGB - CL-P121-CA12SW-A
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Тип на охлажданеAir cooling
СъвместимостIntel: LGA 2066/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150; AMD: AM5/AM4
Скорост на вентилатора, rpm500 - 1800 RPM
Брой вентилатори2
Размер на вентилатора, mm120 x 120 x 25 mm
LED светлинаARGB
Консумирана мощност265 W
Волтаж, VFan: 12V & 5V; LED: 5V
Ниво на шума, dB26.8 dBA
ЦвятBlack
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    CL-P121-CA12SW-A
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм