Зарядно за лаптоп заместител Makki DELL, 19.5V 3.34A 65W 7.4x5.0mm Octagon Rhombus - MAKKI-NA-DL-74
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛ Makki
ЗА: Dell
МОЩНОСТ 65 W
ВОЛТАЖ 19.5 V
АМПЕРАЖ 3.34 A
БУКСА 7.4 mm x 5.0 mm Octagon Rhombus
  • Марка
  • Референция
    MAKKI-NA-DL-74
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Makki
  • Гаранция
    12 месеца
  • Изходно напрежение
    19V
  • Мощност
    65W