Захранване DeepCool PL650-D PSU ATX 3.0 650W Bronze - R-PL650D-FC0B-EU
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Няма наличност
Изпрати ми известие, когато има наличност
Interested in this product? Drop us an email and we will let you know when it's available for order.
ПРОИЗВОДИТЕЛ DeepCool
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 650 W
ФОРМАТ ATX 3.0
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80PLUS BRONZE
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 85%
КОНЕКТОРИ 4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 2
PCI-E Gen5 12VHPWR x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
SATA x 6
ОХЛАЖДАНЕ 120 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ Dual-transistor forward topology
High-grade electrolytic capacitors
OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP, NLO
  • Марка
  • Референция
    R-PL650D-FC0B-EU
  • EAN13
  • Производител
    DeepCool
  • Захранване (W)
    650
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    60 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    80 Plus Bronze
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор