Монитор Philips 27E1N1100A, 27" IPS WLED, 100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, LowBlue Mode, 2Wx2, D-SUB, HDMI - 27E1N1100A/00
Цената е с включен ДДС.
Монитор Philips 27E1N1100A, 27" IPS WLED, 1920x1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, LowBlue Mode, 2Wx2, Tilt, D-SUB, HDMI - 27E1N1100A/00
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияWLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Разстояние м/у точките, mm0.3114 x 0.3114 mm
Време за реакция, ms4ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 300:1
Динамичен контрастMega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Честота H/ V30 – 115 KHz/48 – 100 Hz
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители2W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGAD-Sub
USB-C-
USB хъб-
Наклон-5° ~ 20°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
РамкаUltra Narrow
СтандартиBSMI, CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, RoHS, TUV, VCCI
Енергиен класD
Консумация, kWh/1000h18 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.7 x 21.1 x 45.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиFlickerFree, Low Blue Mode, EasyRead, Audio-in, Headphone out
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    27E1N1100A/00
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    D-Sub (VGA)
    HDMI
  • Тип на матрицата
    IPS
    W-LED
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    100 Hz