Монитор LG 27TQ615S-WZ, 27.0" IPS, Smart webOS, TV Tuner DVB-T2/C /S2, 1000:1, Mega DFC, FHD, Wi-Fi, LAN, AirPlay, HDMI, CI Slot, USB 2.0, Bluetooth, AI Sound, Speakers, White
Цената е с включен ДДС.
Монитор LG 27TQ615S-WZ, 27.0" IPS, Smart webOS, TV Tuner DVB-T2/C /S2, 1000:1, Mega DFC, 250cd, Full HD (1920 x 1080), Wi-Fi, LAN, AirPlay, HDMI, CI Slot, USB 2.0, Bluetooth, AI Sound, Speakers, White - 27TQ615S-WZ
Product availability: Наличност: във външен склад
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms14ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контрастMega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
ТунерDVB-T2/C /S2
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2, AI Sound
Ethernet (RJ-45) портRJ-45, WiFi, Bluetooth
HDMI2 HDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъбUSB 2.0
Наклон-
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
СтандартиCE, Erp
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.2 x 15.3 x 42.3 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm75 x 75 mm
ДругиSmart webOS; CI slot
Гаранция(месеци)-
  • Марка
  • Референция
    27TQ615S-WZ
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    HDMI
    USB
  • Тип на матрицата
    IPS
    LED
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz