Монитор LG 27SR50F-W, 27" IPS Smart webOS23, AG, 5ms, FHD, HDR 10, HDMI, USB, Wi-Fi B/in, Reader Mode, Speakers 5W x 2, Tilt, Black
Цената е с включен ДДС.
Монитор LG 27SR50F-W, 27" IPS Smart webOS23, Anti-Glare, 5ms, 1000:1, 250cd/m, FHD 1920x1080, HDR 10, HDMI, USB, Wi-Fi B/in, Reader Mode, Speakers 5W x 2, Tilt, Black - 27SR50F-W
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178/178
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб2 USB-A
Наклон-5° ~ 15°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
СтандартиCE, UL (cUL), Erp, FCC-B, CE
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.2 x 21.0 x 45.1 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиSmart webOS23, Wi-Fi B/in, Bluetooth
Гаранция(месеци)-
  • Марка
  • Референция
    27SR50F-W
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    HDMI
    USB
  • Тип на матрицата
    IPS
    LED
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz