Монитор Samsung 55CG970 55" Odyssey Ark Curved VA 3840x2160, 1ms, 165Hz, DP, HDMI, USB, Black - LS55CG970NUXDU
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Вид на екранаCurved 1000R
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz165Hz
Яркост, cd/m2600cd/m2
Статичен контраст1 000 000:1
Динамичен контрастMega DCR
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияFreeSync Premium Pro
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители60W, Loudspeaker, Adaptive sound
Ethernet (RJ-45) портEthernet, WiFi5, Bluetooth 5.2
HDMI3 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб2 USB 2.0
НаклонLandscape: -10°(±2°)~10°(±2°), Portrait: -13°(±2°)~10°(±2°)
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-90° (±2°) ~ 90° (±2°)
Регулиране на височина270 mm (Horizontal), 30 mm (Vertical)
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm117.5 x 37.9 x 110.2 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиSmart, Tizen; Quantum HDR 32x, HDR10+ Gaming; Remote Controller; Headphones out
  • Марка
  • Референция
    LS55CG970NUXDU
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Производител
    Samsung
  • Размер на монитор
    55
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
    USB
  • Тип на матрицата
    QLED
    VA
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    165 Hz
    180 Hz