Монитор Samsung 32CG552 32" Odyssey G3 Curved VA 2560x1440, 1ms, 165Hz, DP, HDMI, Black - LS32CG552EUXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Размер на екрана, inch32" (81.28 cm)
Вид на екранаCurved 1000R
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция2560x1440
Време за реакция, ms1ms MPRT
Честота на опресняване, Hz165Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст2 500:1
Динамичен контрастMega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияFreeSync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
Наклон-2° ~ 18°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.0 x 27.3 x 53.4 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm75 x 75 mm
ДругиHDR10; Flicker Free, Eye Saver Mode, Black Equalizer; Headphone out
Гаранция(месеци)8806095337241
  • Марка
  • Референция
    LS32CG552EUXEN
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Производител
    Samsung
  • Размер на монитор
    32
  • Разделителна способност
    2560 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
    LED
    VA
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    165 Hz