Процесор Intel Core i5-14500, up to 5.00 GHz, 24M Cache, LGA1700, box - BX8071514500
Цената е с включен ДДС.
Процесор Intel CPU Desktop Core i5-14500 (up to 5.00 GHz, 24M Cache, LGA1700) box - BX8071514500SRN3T
Product availability: Наличност във външен склад
  • Марка
  • Референция
    BX8071514500
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Intel
  • Процесор, тип
    Intel Core i5
  • Процесор
    14-ядрен Intel Core i5-14500
  • Сокет
    LGA1700
  • Брой ядра
    14 ядра
  • Работна честота
    От 1.6 GHz до 2.5 GHz
    От 2.6 GHz до 3.5 GHz
  • Гаранция
    36 месеца
  • Графично ядро
    Intel UHD Graphics 770
  • Термична мощност
    До 65W
  • Екстри
    С охладител
  • Логически ядра
    20
  • Бустова честота
    От 4.1GHz до 5GHz