Вентилатор Cougar MHP 120 White, 120mm 4-pin PWM fan, 600-2000RPM - CG3MMHP12W10001
Цената е с включен ДДС.
Вентилатор Cougar MHP 120 White, 120mm 4-pin PWM fan, 600-2000RPM, HDB Bearing, Anti-vibration Dampers, Extension Cable + Low-Noise Adapter, Case + Radiator screws, 82.48 CFM, 4.24mm H20, 34.5 dBA (Max) - CG3MMHP12W10001
Product availability: Последна наличност
Външен цвятБял
Номинално тегло0.186 кг
Включени аксесоариУпътване за употреба
Screws
Охладителна система - типCooling Fan(s)
ЛагеруванеHydro Bearing
Номинална Скорост2000 RPM
Rated Speed Min600 RPM
Номинална разлика в скоростта±200
Въздушен поток при определена скорост82.48 CFM
Номинален Ток0.23 A
Номинално напрежение12 V
Номинална Мощност2.76 W
Типично ниво на шум при работа34.5 dB
Тип конектор на дънната платка4-pin
Дължина на кабела0.2 m
Вентилатори-брой1 x 120мм*120мм*25мм
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)24 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.3 кг
Брой в пакет1
Retail Packaging Net Weight Carton0.2 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic0.3 кг
Пакети в кашон1
Тип пакетBox
EAN код4710483773662
  • Марка
  • Референция
    CG3MMHP12W10001
  • В наличност
  • EAN13
  • Производител
    Cougar gaming
  • Размер
    120 мм
  • Предназначен за процесор
    не е избрано
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип охлаждане
    не е избрано
  • Съвместимост
  • Съвместимост със сокет
  • Термична мощност
  • Номинален ток
    до 0.5А
  • Мощност
    до 3W