Монитор Samsung 34A652 , 34" VA LED, Curved 1000R, 100 Hz, 5 ms GTG, 3440x1440, 350 cd/m2, USB Type C, DP 1.2, HDMI 2.0, 3xUSB 3.0, USB-C, Black - LS34C652UAUXEN
Цената е с включен ДДС.
Монитор Samsung 34A652 , 34" VA LED, Curved 1000R, 100 Hz, 5 ms GTG, 3440x1440, 350 cd/m2, USB Type C, Display Port 1.2, HDMI 2.0, 3xUSB 3.0, USB-C, Black - LS34C652UAUXEN
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 1000R
Широкоекранен 21:9
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 3440x1440
Време за реакция, ms 5ms (GtG)
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 350cd/m2
Статичен контраст 3 000:1
Динамичен контраст Mega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация FreeSync
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители -
Ethernet (RJ-45) порт RJ-45
HDMI HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C USB Type-C charging (up to 90W)
USB хъб 3 USB-A 3.0, USB-B
Наклон -2.0° (±2.0°) ~ 20.0° (±2.0°)
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 120 mm
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 80.6 x 24.1 x 56.2 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Други HDR10; Eye Saver, Flicker Free, PIP, Picture-By-Picture; Headphone Jack
Гаранция(месеци) -
  • Марка
  • Референция
    LS34C652UAUXEN
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    Samsung
  • Размер на монитор
    31.5
  • Разделителна способност
    3440 x 1440
    USB
    USB Type-C
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    100 Hz