Захранване Seasonic PRIME TX-1600 PSU 1600W Titanium PCIe Gen 5 - SSR-1600TR2
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛ Seasonic
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 1600 W
ФОРМАТ ATX 3.0
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80PLUS TITANIUM
ЕФЕКТИВНОСТ 94%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК Да
КОНЕКТОРИ 4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-E Gen5 12VHPWR x 2
PCI-Express 6+2 pin x 8
SATA 3.3 V x 2
SATA x 16
ОХЛАЖДАНЕ 135 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ Cable type: Flat black cables
Environmental Compliance: Energy Star, RoHS, WEEE, ErP Lot 6, REACH
Fan Control: Premium Hybrid Fan Control
Protection: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
  • Марка
  • Референция
    SSR-1600TR2
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Seasonic
  • Захранване (W)
    1600
  • Вид на кутията
    не е избрано
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    120 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Titanium
    Над 92%
  • Охлаждане
    135 мм вентилатор