RAM памет Corsair 64GB(2x32GB) DDR5 6000MHz VENGEANCE RGB, 30-36-36-76, AMD EXPO, RGB LED, 1.4V - CMH64GX5M2B6000Z30
Цената е с включен ДДС.
RAM памет Corsair 64GB(2x32GB) DDR5 6000MHz DIMM, Unbuffered, 30-36-36-76, Std PMIC, AMD EXPO, VENGEANCE RGB DDR5 Black Heatspreader, RGB LED, 1.4V - CMH64GX5M2B6000Z30
Product availability: Последна наличност
Технология на паметта DDR5 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни 32 GB
Количество модули памет 2
Total Storage Capacity 64 GB
Форм фактор на паметта DIMM 288-pin
Предлага метод за проверка за грешки Non-ECC
Скорост/честота на паметта 6000MHz(PC5-48000)
CAS латентност CL30
TRCD 36
TRP 36
TRAS 76
Характеристики на паметта Two DDR Channels
Небуферирана
XMP 3.0
AMD EXPO
Съвместими устройства PC
Номинално захранващо напрежение 1.1 V
Максимално захранващо напрежение 1.4 V
Свързани продукти(1) AMD 600 Series
Метод на охлаждане Heatsink
Външен цвят Черен
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане Да
Гаранционни условия (месец) 60 мес.
Критерии за валидност на гаранцията Сериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг) 0.15 кг
Тегло на пакет - Нето (кг) 1 кг
Брой в пакет 1
Retail Packaging Net Weight Carton 0.15 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic 1 кг
Тип пакет Box
  • Марка
  • Референция
    CMH64GX5M2B6000Z30
  • В наличност
  • Производител
    не е избрано
  • RAM честота
    6000 MHz