Захранване FSP Group SP400-A, 350W, 80%-85%, 120 mm - 9PA350DR00
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Мощност захранващ блок (W) 350
Брой вентилатори 1
Модулен захранващ блок Не
Конектори 2 x 4 Pin Molex, 2 x 6 Pin PCI-E, 1 x 20+4 pin ATX, 1 x 4 Pin Floppy, 1 x 4 Pin, 4 x SATA
Захранване 200VAC - 240VAC
Специални характеристики Active PFC
Размери (mm) 150 x 165 x 86
Формат ATX
Гаранция(месеци) 24
  • Марка
  • Референция
    9PA350DR00
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    FSP Group
  • Захранване (W)
    350
  • Вид на кутията
    не е избрано
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    не е избрано
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    До 82%