Монитор TV LG 24" 24TQ510S-WZ
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана 24 ''
Резолюция на екрана 1366 x 768
Аспект изображение 16:9
Яркост Min. 160 cd/m2 / Typ. 200 cd/m2
Контраст Typ. 1000:1
Response Time 14ms (GtG, Not Support OD)
Viewing Angle 178?(R/L), 178?(U/D)
Signal Frequency HDMI (max. Resolution / Hz):Horizontal: 30kHz ~ 83kHz / Vertical 58Hz ~ 62Hz
Вх/Изх HDMI(2ea); USB(USB2.0 1ea)
Тегло 3.60 kg
Размери 563.1 x 340.9 x 59 mm