SSD диск Patriot 960GB Burst Elite SATA3 2.5 - PBE960GS25SSDR
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност: във външен склад
Предназначен за Настолни и преносими компютри
Капацитет 960 GB
Външен/ вътрешен Internal
Скорост на четене, MB/s Up to 450 MB/s
Скорост на запис, MB/s Up to 320 MB/s
Форм-фактор 2.5"
Интерфейс SATA III 6 Gb/s
Цвят N/A
Размери (Ш, Д, В), mm 100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g 46 g
Други Latest SATA 3 controller; Static and Dynamic Wear Leveling, Bad Block Management, Low Power Management, Trim Support, Smart Zip, Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; MTBF:>2,000,000 hours
Гаранция(месеци)
  • Марка
  • Референция
    PBE960GS25SSDR
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    Patriot
  • Предназначен за
    не е избрано
  • Форм-фактор
    2,5"