RAM памет Adata 16GB DDR5 4800MHz - AD5U480016G-S
Цената е с включен ДДС.
Adata 16GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory RAM Module Single (AD5U480016G-S)
Product availability: Наличност във външен склад
Предназначен заНастолни компютри
ВидUDIMM 288-pin
Памет, типDDR5
Обем, GB16 GB (1x16 GB)
Честота, MHz4 800 MHz
ДругиBuilt-in Power Management IC, more Energy-Efficient; On-Die Error Correcting Code; Supports Intel Core 12th series CPU; DRAM VDD 1.1V; Operating temperature: 0°C to 85°C
Гаранция99 месеца
  • Марка
  • Референция
    16G DDR5 4800 ADATA
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Adata
  • RAM честота
    4800 MHz