Монитор LG 32" 32GP850-B
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Технология QHD Nano IPS
Размер на екран 31.50 ''
Резолюция 2560 x 1440
Аспект изображение 16:9
Pixel Pitch 0.2724 x 0.2724 mm
Яркост 350 cd/m?
Контраст 1000:1
Време за реакция 1ms (GtG at Faster)
Ъгъл на виждане 178?(R/L), 178?(U/D)
Mechanical Design Display Position Adjustments:Tilt/Height/Pivot; Wall Mountable:100 x 100 mm
Гаранция 36 месеца
  • Марка
  • Референция
    32GP850-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    31.5
  • Разделителна способност
    2560 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    не е избрано
  • Тип на матрицата
    QHD
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz