RAM памет GOODRAM 8GB 3200MHz DIMM CL22 - GR3200D464L22S/8G
Цената е с включен ДДС.
RAM памет GOODRAM 8GB DDR4 3200MHz DIMM CL22 - GR3200D464L22S/8G
Product availability: Наличност: във външен склад
Технология на паметта DDR4 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни 8 GB
Форм фактор на паметта DIMM 288-pin
Количество модули памет 1
Предлага метод за проверка за грешки Non-ECC
Конфигуриране на модулите памет 1024 x 8
Скорост/честота на паметта 3200MHz(PC4-25600)
CAS латентност CL22
Характеристики на паметта Небуферирана
Single Rank
Съвместими устройства PC
Номинално захранващо напрежение 1.2 V
Максимално захранващо напрежение 1.35 V
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане Да
Гаранционни условия (месец) 99999 мес.
Критерии за валидност на гаранцията Сериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг) 0.04 кг
Тегло на пакет - Нето (кг) 0.045 кг
Брой в пакет 1
Retail Packaging Net Weight Carton 0.045 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic 0.045 кг
Тип пакет С опаковка
  • Марка
  • Референция
    GR3200D464L22S/8G
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    не е избрано
  • RAM честота
    3200 MHz