Термопроводящ пад Thermal Grizzly Carbonaut, 31 х 25 х 0.2 mm - TG-CA-31-25-02-R
Цената е с включен ДДС.
Термопроводящ пад Thermal Grizzly Carbonaut, 31 х 25 х 0.2 mm
Product availability: Наличност във външен склад
Гаранция(месеци) 0
Количество/Тегло 1 брой
Количество/Тегло 4g
Размери (mm) 31 x 25 x 0.2 mm
Топлопроводимост 62.5 W/mk
  • Марка
  • Референция
    TG-CA-31-25-02-R
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Thermal Grizzly
  • Топлопроводимост
    62.5 W/mK
  • Тип
    не е избрано
  • Размер на термопад
    31х25мм