Захранване FSP Group FSP350-51AAC, 350W 85 - 9PA350D803
Цената е с включен ДДС.
Захранващ блок FSP Group FSP350-51AAC, 350W, 85+. A-PFC, 120mm
Product availability: Наличност във външен склад
Брой вентилатори 1
Гаранция(месеци) 24
Други OVP/OCP/SCP Protection
Захранване 180~264V
Модулен захранващ блок Не
Мощност захранващ блок (W) 350
Размери (mm) 150 x 140 x 86
Специални характеристики Active PFC
Формат ATX
  • Марка
  • Референция
    FORT-PS-FSP350-51AAC
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    FSP Group
  • Захранване (W)
    350
  • Вид на кутията
    не е избрано
  • Форм фактор
    не е избрано
  • Цвят
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор
Коментари (0)
4 други продукти в същата категория
Захранване 400W Makki ATX