Външен SSD диск WD My Passport 1TB USB 3.2, сив - WDBAGF0010BGY-WESN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
EAN код 619659184001
Maximum Sequential Read Rate 1050 MB/s
Maximum Sequential Write Rate 1000 MB/s
Retail Packaging Net Weight Carton 0.046 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic 0.046 кг
Solid State Drive Features AES 256-bit Encryption
Брой в пакет 1
Височина 10 мм
Включени аксесоари Кратко ръководство за потребителя
USB Type-C to C Cable
USB Type-C to A Cable
Външен цвят Space Gray
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане Да
Гаранционни условия (месец) 60 мес.
Дълбочина 90 мм
Защита от влияние от външна среда Shock Proof Construction
Капацитет на устройство за съхранение на данни 1 TB
Критерии за валидност на гаранцията Сериен номер
Макс. околна температура в изключен режим 65 °C
Макс. работна околна температура 35 °C
Мин. неработна околна температура -20 °C
Мин. работна околна температура 5 °C
Номинално захранващо напрежение 5 V
Пакети в кашон 1
Поддържан канал за данни USB 3.1 GEN 2
Поддържана скорост на външен трансфер на данни 10 Gbps
Разположение на устройството Външен
Съвместимост на платформата PC
Mac
Тегло на кашон - Бруто (кг) 0.04 кг
Тегло на пакет - Нето (кг) 0.046 кг
Тип пакет С опаковка
Ширина 45 мм
  • Марка
  • Референция
    WDBAGF0010BGY-WESN
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Western Digital
  • Предназначен за
    не е избрано
  • Форм-фактор
    2,5"