Захранване Zalman MegaMax 600W 80 ZM600-TXII
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛ Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ZM600-TXII
БАРКОД EAN-13 8809213769801
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 600W
ФОРМАТ ATX
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80 PLUS 230V EU
Ecodesign Ecodesign under 1W standby - ErP Lot 6
ЕФЕКТИВНОСТ 86.5%
КОНЕКТОРИ PCI-Express 6+2pin x 2
SATA x 6
MOLEX x 4
Floppy connector
4+4 Pin ATX/EPS x1
20+4 Pin ATX x1
ОХЛАЖДАНЕ 120mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140(L)*150(W)*86(H)mm
ТЕГЛО 1.68kg
ДРУГИ Protection: OVP/ UVP/ OPP/ SCP
ГАРАНЦИЯ 36 месеца
  • Марка
  • Референция
    ZM600-TXII
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Zalman
  • Захранване (W)
    600
  • Вид на кутията
    не е избрано
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Мощност
    От 501W до 750W
  • Ефективност
    80 Plus
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор