Термопад Thermal Grizzly Carbonaut 38x38x0,2, TG-CA-38-38-02-R
Цената е с включен ДДС.
Термопад Thermal Grizzly Carbonaut thermal pad 38x38x0,2, Thermal Conductivity 62,5 W/mk; Thickness 0,2mm; Temperature -250 °C / +150 °C
Product availability: Наличност във външен склад
Ново име на аксесоар Carbonaut thermal pad 38x38x0,2, Thermal Conductivity 62,5 W/mk
Съвместими устройства GPU
Свързани продукти(1) HEDT CPUs and AMD Desktop CPUs. e.g. 7900X, 7980XE, 2700X, 1800X, 6950X
Дълбочина 38 mm
Височина 0.2 mm
Ширина 38 mm
Макс. работна околна температура 150 В°C