Модулно захранване Seasonic SSR-650SGX GOLD
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Производител и модел Seasonic SSR-650SGX
Form Factor Intel SFX 12 V / ATX 12 V
AC Input Voltage: 100 V - 240 V; Current: 9 - 4.5 A; Frequency: 50 Hz - 60 Hz
DC Output Rail:+3.3 V/+5 V/+12 V/-12 V/+5 VSB; Maximum Power:20 A/20 A 54 A/0.3 A/3 A; 100 W/648 W/3.6 W/15 W; Total continuous power:650 W
Connectors MB (24/20 pins)350 mm:1; CPU (8/4 pins)400mm:1; PCIe (8/6 pins)500mm:2; SATA-600mm:2; Molex-700mm:1; Molex to FDD Adapter-101:1
Информация за вентилатор Fan Size:120 mm; Fan Control:Premium Hybrid Fan Control; Fan Bearing:Fluid Dynamic Bearing; Life Expectancy:50,000 hours at 40 °C, 15 % - 65 % RH
Тип Modularity:Fully Modular; Cable type:Flat black cables
Размери 125 mm (W) x 125 mm (L) x 63.5 mm (H)
  • Марка
  • Референция
    PSU SEASONIC SSR-650SGX GOLD
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Seasonic
  • Захранване (W)
    650
  • Вид на кутията
    не е избрано
  • Форм фактор
    ATX
    SFX
  • Цвят
    не е избрано
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Gold
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор