Монитор 24" LG 24CAV37K-B
Цената е с включен ДДС.
Размер: 24"
Тип на матрицата: IPS
Разделителна способност: 1920x1080
Портове: D-Sub, DVI-D
Product availability: Наличност във външен склад
Screen size 24 ''
Screen type FHD IPS,Hard coating, Anti-Glare
Screen Resolution 1920 x 1080
Screen aspect ratio 16:9
Pixel Pitch 0.275(H) x 0.275(V) 0.2652 (H) x 0.2652 (V)
Color Saturation 16.7M
Contrast 1,000:1 (Typ) 5,000,000:1 (DFC)
Response Time 14ms (GTG)
Viewing Angle 178°/178°
I/O D-Sub; DVI; Others:10/100 /1000; USB 2.0; Mic In; Headphone Out
Mechanical Design Stand:Base detachable, Tilt, Yes / -5° (front), 35° (rear), Swivel (90°), Height (130mm), Pivot; VESA Standard Mount Interface:100mm x 100mm
Body Color Black
Compliance and Standarts UL(cUL); TUV-Type; FCC-B, CE; RoHS
Weight 5.40 kg
Other System-Networking:10/100/1000 Ethernet; Processor:Teradici Tera2321 PCoIP Chip; Memory:512MB
Warranty 36 Months
  • Марка
  • Референция
    24CAV37K-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    24
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    D-Sub (VGA)
    DVI
    RJ45
    USB
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz