Монитор Philips 27E2N2500, 27" QHD IPS 120Hz - 27E2N2500/00
Основни предимства на монитор Philips 27E2N2500
Висока резолюция за детайлна картина
Плавна картина с 120Hz честота на опресняване
Честотата на опресняване от 120Hz заедно с технологията Adaptive-Sync осигуряват изключително плавна картина без разкъсвания и заекване. При работа с множество прозорци, превъртане на дълги документи или гледане на видео съдържание движението на екрана е забележимо по-гладко и естествено. За любителите на игрите това означава по-динамично визуално изживяване, а в ежедневната работа — по-малко умора за очите при интензивна употреба.
IPS панел с точни цветове от всеки ъгъл
Технологии за защита на очите
За кого е подходящ
Гаранция
Спецификации
| Параметър | Стойност |
| Производител | Philips |
| Модел | 27E2N2500/00 |
| Размер на екрана | 27" (68.58 cm) |
| Тип на матрицата | IPS |
| Резолюция | 2560×1440 (QHD) |
| Време за реакция | 4ms |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контраст | 1500:1 (статичен), Mega Infinity DCR (динамичен) |
| Ъгъл на видимост | 178° / 178° |
| Технология за синхронизация | Adaptive-Sync |
| Интерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Тип на дисплея | Anti-Glare (матов) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| VESA стандарт | 100 x 100 mm |
| Размери с поставка (Ш x Д x В) | 61.6 x 20.0 x 45.4 cm |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | C |
| Консумация на енергия | 13 kWh/1000h |
| Допълнителни функции | FlickerFree, LowBlue Mode, SmartContrast |
| Гаранция | 36 месеца |
Размер на монитор27
Разделителна способност2560 x 1440
Интерфейси на мониторDisplayPort
HDMI -
Гаранция36 месеца
Честота на опресняване120 Hz