Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync
Цената е с включен ДДС.
27-инчов QHD IPS монитор AOC Q27B35S3 с резолюция 2560×1440 и честота 120Hz. Широк 178° ъгъл на видимост, Flicker-Free технология и Low Blue Light за комфорт при продължителна работа. Adaptive-Sync за плавен геймплей.
Product availability: Последна наличност
Основни предимства на монитор AOC Q27B35S3
🖥️
Диагонал
27 инча
📐
Резолюция
QHD 2560×1440
Честота
120 Hz
Ясна QHD картина за работа и развлечение
Монitorът AOC Q27B35S3 предлага 27-инчов IPS панел с резолюция 2560×1440 пиксела (QHD) — 1.77 пъти повече детайли от стандартния Full HD дисплей. Това означава по-четливи текстове при работа с документи, по-голямо работно пространство за едновременно отворени прозорци и по-детайлни изображения при гледане на видео или редакция на снимки. Честотата от 120 Hz осигурява по-плавно превъртане на страници и движение в динамични сцени — полезно както за офис работа, така и за забавление.
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 1
IPS технология за точни цветове от всеки ъгъл
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 2
Flicker-Free и Low Blue Light за комфорт през целия ден
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 3
Adaptive-Sync за плавен геймплей без скъсвания
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 4
За кого е подходящ
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 5
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 6
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 7
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 8
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 9
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 10
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 11
Монитор AOC Q27B35S3, 27" QHD IPS 120Hz, Low Blue Light, Adaptive-Sync - 12
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителAOC
МоделQ27B35S3
Диагонал27 инча
Тип панелIPS
РезолюцияQHD 2560 x 1440 пиксела
Честота на обновяване120 Hz
Време за отзив4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Яркост300 cd/m²
Контраст1500:1 (статичен), 20000000:1 (динамичен)
Цветово покритие102.4% sRGB, 87% Adobe RGB, 81.5% DCI-P3
Ъгъл на видимост178° хоризонтално / 178° вертикално
ПокритиеАнтирефлексно (Anti-glare), 3H Hard Coating
ИнтерфейсиHDMI, DisplayPort 1.4
VESA монтаж100 x 100 mm
Енергопотребление (SDR)21 kWh/1000h
Енергиен класE (SDR) / G (HDR)
Размери със стойка (Ш×Д×В)61.6 × 19.19 × 44.74 cm
Тегло със стойка3.06 kg
ЦвятЧерен
  • Марка
  • Референция
    Q27B35S3
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер на монитор
  • Разделителна способност
    2560 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    120 Hz