Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Основни предимства на монитор FAYTECH FT17TMCAPOB
👆
Тъчскрийн
10-точков
🛡️
Защита
IP65 Front
🌡️
Температурен обхват
-10°C ~ +60°C
Създаден за промишлена употреба и нон-стоп работа
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 1
Прецизен отзив на докосване за професионални приложения
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 2
Широка съвместимост и гъвкаво свързване
Мониторът разполага с VGA, HDMI и DisplayPort входове – може да бъде свързан с индустриални компютри, медицински устройства, POS терминали или стандартни настолни системи. Тъчскрийн функцията се активира чрез USB-B кабел (включен в комплекта), а вградените 2 x 2W колонки и аудио вход позволяват интегриране на звук без външни устройства. За специализирани приложения е налична и RS232 серийна връзка, а монтажът се улеснява от VESA 100x100 стандарта и 6 клипса за закрепване.
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 3
Работа при екстремни условия и 24/7 надеждност
За разлика от офис монитори, FAYTECH FT17TMCAPOB издържа температури от -10°C до +60°C и влажност от 10% до 90% – подходящ за неотопляеми складове, външни киоски, производствени цехове или автомобилни приложения. Конструиран е за 24/7 непрекъсната работа – електрониката и подсветката са оразмерени за продължителна употреба без прегряване. Захранването е външно (12V DC адаптер 100-240V, включен в комплекта), което улеснява вграждането в машини и панели.
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 4
За кого е подходящ
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 5
Гаранция
Продуктът се предлага с 12 месеца гаранция от производителя, покриваща производствени дефекти.
Монитор FAYTECH FT17TMCAPOB, 17" 1280x1024 Capacitive Multi-touch, IP65 Front - 6
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителFAYTECH
Размер на екрана17 инча
Резолюция1280 x 1024 пиксела
Формат5:4
ПодсветкаLED
Яркост250 cd/m²
Статичен контраст1000:1
Ъгли на виждане (хориз./верт.)170° / 160°
Тъчскрийн технологияProjected Capacitive Multi-touch (10 точки)
Тъчскрийн интерфейсUSB-B
Покритие на екранаAnti-Glare (7H твърдост), Optical Bonding
VGA вход1 x VGA
HDMI вход1 x HDMI
DisplayPort1 x DisplayPort
RS2321 x RS232
АудиоAudio in
ИзходиUSB-B (touch)
Колонки2 x 2W
VESA монтаж100 x 100 мм
ЗахранванеВъншен адаптер 100-240V AC / 12V DC
Енергопотребление15W
Индекс на защитаIP65 (отпред) / IP40 (отзад)
Работна влажност10% - 90%