Модулно захранване DeepCool PQ750G PSU ATX 3.1 750W Gold - R-PQ750G-FD1B-JGEU-V1
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
НА СКЛАДДа
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК750 W
ФОРМАТATX 3.1
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80PLUS GOLD
СЕРТИФИКАТИCE
СЕРТИФИКАТИCybenetics Gold certified
ЕФЕКТИВНОСТ92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 3
КОНЕКТОРИSATA x 6
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ2.5 times the 12V CEM peak power
ДРУГИHigh-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable
ДРУГИProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP
ДРУГИProvides up to 450W for modern GPUs
ДРУГИThree times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms
  • Марка
  • Референция
    R-PQ750G-FD1B-JGEU-V1
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    DeepCool
  • Захранване (W)
    750
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    120 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Gold
    Над 92%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор