Охладител за процесорCougar Air Cooling Forza85 essential/85x135x160mm/Reflow/HDB fans - CGR-FZAE85
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Външен цвятЧерен
Охладителна система - типCPU Cooler
Поддържани процесорни цоклиSocket AM2
Socket AM3
Socket 1156
Socket 1155
Socket FM1
Socket AM2+
Socket AM3+
Socket FM2
Socket AM4
Socket AM5
ЛагеруванеHydro Bearing
Номинална Скорост2000 RPM
Номинална скорост мин600 RPM
Номинална разлика в скоростта±200
Въздушен поток при определена скорост82.48 CFM
Номинален Ток0.28 A
Номинално напрежение12 V
Номинална Мощност3.36 W
Типично ниво на шум при работа34.5 dB
Охладителна система - характеристикиPWM Control
Тип конектор на дънната платка4-pin
Вентилатори-брой1 x 120мм*120мм*25мм
Радиатор-дълбочина135 мм
Височина на радиатора160 мм
Ширина на радиатор85 мм
Ширина110 мм
Височина160 мм
Дълбочина135 мм
Номинално тегло1.133 кг
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)24 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)1.515 кг
Брой в пакет1
Тегло на кашон - Бруто (кг)19.6 кг
Пакети в кашон12
Тип пакетBox
EAN код4710483775048
  • Марка
  • Референция
    CGR-FZAE85
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер
    120 мм
  • Предназначен за процесор
    не е избрано
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип охлаждане
    не е избрано
  • Съвместимост
  • Съвместимост със сокет
    AM3
    AM4
    AM5
  • Термична мощност
  • Номинален ток
    до 0.5А
  • Мощност
    от 3.01W до 5W