Захранване Cougar ATLAS 600 PSU, 80 plus Bronze, 600W - CGR-AT600
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Тип захранванеЗахранващ модул
Разположение на захранванетоPlug-in-module
Форм факторATX
Напрежение на входаAC 100-240 V
Честота на входа50/60 Hz
Номинален входящ ток10 A
Максимално изходно захранване600 W
Защита на веригатаПренапрежение
Undervoltage
Над ток
Защита от късо съединение
Over Power
Захранващ блок и адаптер - ХарактеристикиActive PFC
Low noise
80 PLUS сертификация80 Plus Bronze
Ефективност89%
+3.3V20 A (65 W)
+5V20 A (65 W)
+12V50 A (600 W)
-12V0.3 A (3.6 W)
+5VSB3 A (15 W)
20+4-пинов конектор1
4/8-pin +12V Power Connector2
4 пинов периферен захранващ конектор2
15 пинов S-ATA конектор6
6/8-pin PCI Express Connector2
Брой инсталирани вентилатори1
Вентилатор - диаметър120 мм
Максимална температура на околната среда40 °C
Минимална температура на околната среда10 °C
Макс. влажност на околния въздух85 %
Мин. работна влажност на въздуха20 %
Макс. околна температура в изключен режим70 °C
Макс. влажност на въздуха в изключен режим95 %
Мин. влажност в неработен режим5 %
Външен цвятЧерен
Включени аксесоариРъководство за употреба
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)24 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)1.98 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)1.6 кг
Брой в пакет1
Тегло на кашон - Бруто (кг)18.4 кг
Пакети в кашон9
Тип пакетBox
EAN код4710483775260
  • Марка
  • Референция
    CGR-AT600
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Захранване (W)
    600
  • Форм фактор
    ATX
  • Гаранция
    24 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    80 Plus Bronze
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор