Интерактивен дисплей Samsung Interactive E-Board WA75F 75" Android OS 4K Digital Flipchart TOUCH, Mirroring, Wi-Fi, Black - LH75WAFWLGCXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на дисплея, инч75" (190.50 cm)
Резолюция3840x2160
Тип на матрицатаIPS
Тъч, точки на докосванеIR Touch
Време за реакция, ms8ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178/178
Яркост, cd/m2400cd/m2
Контраст1 200:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth
Входове2 HDMI, 4 USB, RJ45, Audio In Stereo Mini Jack, RS232 In
ИзходиVideo Out, Audio Out Stereo Mini Jack
OPS слот-
Вградени говорители-
Камера-
Микрофон-
Операционна системаAndroid-14
VESA размер, mm600 x 400 mm
Размери (Ш, Д, В), mm1716.5 x 87.7 x 1031.9 mm
Тегло, kg49.2 kg
Гаранция36 месеца
  • Марка
  • Референция
    LH75WAFWLGCXEN
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    75
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
  • Интерфейси на монитор
    не е избрано
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz