Лаптоп Asus ZeenBook 14 UM3406KA-PP102W, AMD Ryzen AI 7 350, 14" 3K OLED, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon Graphics, Win 11 Home - 90NB14U1-M00910
Цената е с включен ДДС.
Лаптоп Asus UM3406KA-PP102W, AMD Ryzen AI 7 350 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads), AMD XDNA NPU up to 50TOPS, 14", 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon Graphics, Win 11 Home ,Office 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required - 90NB14U1-M00910
Product availability: Наличност във външен склад
NPUAMD XDNA NPU up to 50TOPS
ПроизводителASUS
Размер на екрана14"
Power AdapterTYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Резолюция на екрана2880 x 1800
Размер на памет32GB
Тип паметLPDDR5X on board;Total System Memory: LPDDR5X 32GB
Процесор моделAMD Ryzen™ AI 7 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS
Видео картаAMD Radeon Graphics
SSD1TB
Спецификация на дискM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Интерфейс1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps);1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x HDMI 2.1 TMDS;1x 3.5mm Combo Audio Jack