Докинг станция Asus DC300 3 DISPLAY USB-C DOC, Black - 90XB08CN-BDS010
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Предназначен заЛаптопи
USB-CUSB-C
RJ-45RJ-45
Видео интерфейс1 DisplayPort, 1 HDMI 2.0, 1 USB-C support DP1.4
СъвместимостCompatible OS: Windows OS (Windows 10 or above) / MacOS
ЗахранванеDC-in Adapter (150W), Power delivery up to 90W
Размери (Ш, Д, В), mm160 x 80 x 32 mm
Тегло, g514g±5g (W/O adapter and power cord)
ДругиCable Length 650 mm, Kensington lock slot