Токозахранващо устройство FSP Group IFP 1500 1500VA SCHUKO - PPF9003100
Цената е с включен ДДС.
FSP Group UPS LINE INTERACTIVE 1500VA SIMULATED SINE WAVE 2xSCHUKO 2xIEC-320 USB RJ-11 RJ-45
Product availability: Наличност във външен склад
Капацитет1500 VA / 900 W
OutputOutput AC Voltage Regulation:±10%; Output Frequency:60 Hz or 50 Hz ±1 Hz; Output Waveform(Batt. Mode):Simulated Sinewave; Transfer Time:Typical 2-6 ms
БатерияBattery Type & Number:12 V/9 Ah, 2; Battery Typical Recharge Time:4-6 hours recover to 90% capacity
Размери320 x 130 x 182 mm