Монитор Samsung 32DM702 32" VA LED, SMART 3840x2160, USB, HDMI, USB-C, Wi-Fi 5, Bluetooth, Speakers, Black - LS32DM702UUXDU
Цената е с включен ДДС.
Монитор Samsung 32DM702 32" VA LED, SMART 3840x2160 2xUSB 2.0, 2xHDMI 1.4, USB-C, Wi-Fi 5, Bluetooth, Speakers, Black - LS32DM702UUXDU
Product availability: Последна наличност
Размер на екрана, inch32" (81.28 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms4ms (GtG)
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст3 000:1
Динамичен контраст3 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x 2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-C1 USB Type-C
USB хъб2 USB 2.0
НаклонTilt
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h32 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.6 x 19.4 x 51.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиSMART, Remote Control, Bluetooth
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    LS32DM702UUXDU
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер на монитор
    32
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
    USB
    USB Type-C
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz