Монитор Samsung 32DM801 32" VA SMART 3840x2160, Bluetooth 4.2, WiFi 5, USB-C 65W, USB, HDMI , Speakers, White - LS32DM801UUXDU
Цената е с включен ДДС.
Монитор Samsung 32DM801 32" VA SMART 3840x2160, Bluetooth 4.2, WiFi 5, USB-C 65W, 2xUSB, 2xHDMI , Speakers, White - LS32DM801UUXDU
Product availability: Последна наличност
Размер на екрана, inch32" (81.28 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms4ms (GtG)
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст3 000:1
Динамичен контраст3 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MPIncluded in the package
Вградени говорителиyes
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C
USB хъб2 USB 2.0
Наклон-2° ~ 15°
Регулиране на височина120 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.3 x 20.0 x 61.6 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm100 x 100 mm
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    LS32DM801UUXDU
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер на монитор
    32
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    DVI
    HDMI
    USB
    USB Type-C
  • Тип на матрицата
    LED
    VA
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz