Монитор LG 49WQ95C-W, 49" 32:9 Curved UltraWide Dual QHD 5K 5120x1440 NANO IPS, 144 Hz, USB Type-C, 5ms, DCI-P3 98%, FreeSync, PIP, 2 PBP, HDMI, DP, 2x10W, Titan
Цената е с включен ДДС.
Монитор LG 49WQ95C-W, 49" 32:9 Curved UltraWide Dual QHD 5K 5120x1440 NANO IPS Panel, 144 Hz, USB Type-C, 5ms, 400 cd/m2, 1000:1, HDR400, HDR10, DCI-P3 98%, FreeSync, PIP, 2 PBP, HDMI, DisplayPort, Speacer 2ch 10W, Tilt, Height, Swivel, Titan - 49WQ95C-W
Product availability: Няма наличност
Изпрати ми известие, когато има наличност
Interested in this product? Drop us an email and we will let you know when it's available for order.
Размер на екрана, inch 49" (124.46 cm)
Вид на екрана Curved
Широкоекранен 32:9
Технология LED
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 5120x1440
Време за реакция, ms 5ms (GTG)
Честота на опресняване, Hz 144Hz
Яркост, cd/m2 400cd/m2
Статичен контраст 1 000:1
Динамичен контраст 1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация FreeSync Premium Pro/G-SYNC Compatible
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители 10W x 2
Ethernet (RJ-45) порт -
HDMI 2 HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C USB Type-C
USB хъб 2 USB 3.0, USB 2.0
Наклон Tilt
Хоризонтално завъртане Swivel
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 110 mm
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 121.5 x 28.1 x 58.6 cm
Цвят Titan
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Гаранция(месеци) -
  • Марка
  • Референция
    49WQ95C-W
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    49
  • Разделителна способност
    5120 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
    USB
    USB Type-C
  • Тип на матрицата
    IPS
    LED
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    144 Hz