Монитор LG 26WQ500-B 26" ULTRA WIDE IPS
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Вид на екрана Full HD IPS
Размер на екрана 25.70 ''
Refresh rate 75Hz
Резолюция на екрана 2560 x 1080
Аспект изображение 21:9
Яркост min. 200 cd/m2 / typ. 250 cd/m2
Контраст min. 700:1 / typ. 1000:1
Response Time 5ms (GtG at Faster)
Viewing Angle 178?(R/L), 178?(U/D)
Вх/Изх HDMI:Yes; Headphone Out:Yes
Механичен дизайн Display Position Adjustments:Tilt; Wall Mount Size (mm):100 x 100 mm
Тегло 3.60 kg
Размери 635,7 x 385,3 x 211,5 mm
Гаранция 36 Months
  • Марка
  • Референция
    26WQ500-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    LG
  • Размер на монитор
    25.7
  • Разделителна способност
    2560 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    HDMI
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    75 Hz